Lekce jsou zaměřené na rozvoj kvalitního dechu, posílení i protažení svalů, rozvoj mobility, zpružnění fascií a podporu fungování těla v propojení všech systémů. Naučíte se funkčnímu pohybu , aktivnímu zapojení pánevního dna a prohloubení dechu – to vše v individuálním pojetí Vašeho jedinečného těla. Také si zklidníte mysl, zharmonizujete emoce a napojíte se na celé své tělo, jeho fungování a potřeby. Při lekcích zohledňuji i čínskou tradici, která pracuje s ročním obdobím, jednotlivými orgány a jejich drahami a elementy a tím, že je třeba se zaměřit na příčinu a ne jen projev příčiny, který není zdrojem toho, co je třeba vnímat.

Lekce přizpůsobuji konkrétním potřebám skupiny, jednotlivce, záměru působení a aktuálním podmínkám nebo preferencím.

Jóga Vám také pomůže, když Vás bolí záda nebo jiné části těla a Vaše tělo pociťuje stres, únavu a zhoršené fungování v rámci denních činnosti. Čím častěji jógu cvičíte, tím se pro vás účinky pro tělo i ducha násobí.

Kouzlo jógy je i v tom, že při praktikování ásan (pozic)  je pokaždé je možnost modifikace podle svých aktuálních individuálních potřeb a možností těla & zároveň všichni získávají úžasné účinky.

VÍCE O TOM, JAKÉ JSOU MÉ LEKCE JÓGY PRO VÁS >>

Pár drobností, které by Vás mohli zajímat :-):

  • Lekce nabízím i v anglickém jazyce.
  • Pokud řešíte časovou úsporu: nabízím také veřejné nebo individuální lekce live přes Zoom  (můžete si zacvičit z Vašeho domova nebo odkudkoli (z dovolené nebo pracovního místa)) nebo individuální lekce podle Vašich specifických potřeb místa a času.
  • Můžete i ušetřit peníze: nabízím zvýhodněné balíčky nebo můžete využít individuálních slev (příspěvky od zdravotní pojišťovny či benefity od svých zaměstnavatelů).
  • Lekce si vyberete podle svých potřeb: je na Vás, jaké cvičení si zvolíte, můžete si vybrat z lekcí veřejných, individuálních, i z Vašeho domova.
  • Dostanete individuální přístup k Vašim jedinečným potřebám.
  • Předávám směr a cestu, které podporují celostní a funkční pohyb, regeneraci, zlepšení kondice a odstranění bolestí těla.
  • Garance vrácení peněz: pokud zjistíte, že Vám služba nepřináší žádnou hodnotu a nejste spokojeni, máte 14 dní na to, abyste mi napsali, a bez otázek Vám vrátím peníze.

Nabídky:

  • můžete využít příspěvek na zdravotní cvičení – zeptejte se u své zdravotní pojišťovny na tuto výhodnou nabídku
  • v případě zájmu Vám vystavím fakturu na nabízené služby – slouží hlavně těm, kteří mají nárok na příspěvky od svého zaměstnavatele; stačí mě kontaktovat, sdělit údaje vašeho zaměstnavatele, částku, kterou chcete vyčerpat, a rádi vám fakturu připravím
  • využijte nabídku bonusových balíčků, při kterých ode  mě dostane až 300,- Kč při vkladu až 2 000,- Kč

Spolupracuji s firmou Benefity.
Pokud vám zaměstnavatel nabízí tuto možnost, čerpejte služby i slevy.


Sledujte můj FB nebo IG účet @elenapacholetova, kam přidávám různé témata, inspiraci a videa, které se týkají nejen jógy, ale i života v souvislostech.